Nowy numer 6/2023 Archiwum

Zbierają na ŚDM

Studenci Salezjańskiego duszpasterstwa Akademickiego "Most" zapraszają na kiermasz książek, a przy tym na kawę i ciastko. Zdobyte pieniądze przeznaczą na udział w przyszłorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie.

Grupa studentów z Salezjańskiego Duszpasterstwa Akademickiego "Most" wyruszy do Lizbony w lipcu. Po drodze planują odwiedzić miejsca związane z życiem i działalnością św. Jana Bosko w Turynie i jego okolicach. Wyjazd do Portugalii będzie też doskonałą okazją do nawiedzenia sanktuarium w Fatimie, gdzie chcą złożyć intencje zebrane od różnych osób z całej Polski.

"Nasze przygotowania do wyjazdu, tak duchowe, jak i materialne, już się zaczęły. W niedzielę 11 grudnia organizujemy Kiermasz Książek i Wypieków, podczas którego można będzie kupić wspomniane artykuły i jednocześnie wesprzeć finansowo wyjazd MOSTowych studentów na Światowe Dni Młodzieży" - czytamy w zaproszeniu do włączenia się w akcję.

Książki będzie można kupić po każdej Mszy św. w "Stolarni", obok kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego (pl. Grunwaldzki), natomiast kawiarenka będzie czynna w tym samym miejscu od 8.00 do 14.30. Dochód ze sprzedaży książek oraz wypieków zostanie w całości przeznaczony na pokrycie kosztów uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży. Wszyscy chętni będą mogli również przekazać swoją intencję, która zostanie zawieziona do Fatimy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy