Nowy numer 5/2023 Archiwum

Nie tylko habit i klasztor

"Sama, ale nie samotna" - pod tym tytułem 28 stycznia odbędzie się spotkanie dla dziewcząt i kobiet do 40. roku życia, na które zaprasza Orioński Instytut Świecki. Życie konsekrowane to nie tylko habit i klasztor.

Pragniemy podzielić się skarbem powołania do życia konsekrowanego w świecie, które jest mało znane w Kościele, a wierzymy, że może być ważne dla serc wielu dziewcząt i kobiet, które poszukują swojej życiowej drogi - czytamy w zaproszeniu na spotkanie.

W programie zaplanowano m.in. Mszę św., konferencję, poczęstunek, adorację Najświętszego Sakramentu. Podczas spotkania będzie można osobiście spotkać się z członkiniami Oriońskiego Instytutu Świeckiego oraz porozmawiać z ks. Markiem Chrzanowskim FDP.

Początek 28 stycznia o 10.30 (Msza św.) w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła „pod czwórką” na Ostrowie Tumskim.

Bliższe informacje można uzyskać pod adresem: iso@orione.pl lub telefonicznie: 722 001 986.

O Oriońskim Instytucie Świeckim oraz historię Ani, która oddała się Bogu, ale żyje w świeckich realiach i pracuje jako pielęgniarka można przeczytać w najnowszym papierowym "Gościu Wrocławskim" (nr 4 na 22 stycznia) lub w wersji elektronicznej: Kobieta szczęśliwa.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy