Zbliża się X Jubileuszowy Międzyszkolny oraz Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Religijnej

Festiwal pod hasłem: "Chwalmy Pana w rytmie... Alleluja" odbędzie się 27 kwietnia w domu katechetycznym przy kościele pw. św. Maurycego we Wrocławiu przy ul. Traugutta 34. Trwają zapisy.

Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, klas I-III. Wystąpią oni w godz. 10.30-14. Przedszkolaki zaprezentują swoje umiejętności w godz. 9-10.30.

Jak wyjaśniają organizatorzy, festiwal to czas radosnego oddawania chwały Bogu i pogłębiania wiary, ale także dobrej zabawy, integracji uczestników z różnych szkół, okazja do popularyzacji piosenki religijnej. Po występach wszyscy zaproszeni są na słodki poczęstunek.

Z jednej placówki może wystąpić od 1 do 8 osób. Uczestnicy festiwalu przygotowują jeden utwór religijny lub o tematyce misyjnej, czas trwania utworu: do 5 minut. Organizatorzy zapewniają odtwarzacz CD. Mile widziane są grupy z własnym akompaniamentem.

Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały niespodzianki.

Opiekunowie grup proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa na karcie zgłoszenia (dostępna jest TUTAJ) do 6 kwietnia - pocztą, emailem lub osobiście w sekretariacie szkoły: Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego, ul. Traugutta 37, 50-416 Wrocław. Koordynatorem działań jest Magdalena Skuza, kontakt: 883 628 106, magsku2470@edu.wroclaw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..