Nowy numer 21/2023 Archiwum

Dla rodziców po stracie

Przy okazji Dnia Świętości Życia (25 marca) Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła dobra" zaprasza na dzień skupienia dla rodziców po stracie.

W czasie spotkania przewidziano czas na modlitwę, rozmowę i wysłuchanie świadectwa rodziców, którzy utracili dziecko. Wydarzenie będzie miało miejsce 25 marca od 10.00 do16.00 we Wrocławiu, w kościele pw. Świętych Piotra i Pawła przy ul. Katedralnej 4 (Ostrów Tumski).

Organizatorzy proszą o zgłoszenie chęci uczestnictwa w wiadomości SMS do 23 marca (czwartek) do Alicji Kaśków, tel:. 663 355 725.

Spotkanie jest bezpłatne. W przerwie przewidziane są obiad i kawa dla uczestników.

Dzień skupienia poprowadzą Iwona i Krzysztof Grabcowie, małżeństwo od 30 lat. Mają troje dzieci i troje wnucząt. Syna (19 lat) stracili 4 lata temu. Małżonkowie ukończyli PWT we Wrocławiu (lic.) i dopełnili studiów na Uniwersytecie we Fryburgu szwajcarskim. Przeszli dwuletnią formację w pierwszej posoborowej szkole ewangelizacji "L'École de la Foi" we Fryburgu, w której przez prawie 8 lat byli animatorami. Od 2000 r. posługują w archidiecezji wrocławskiej w dziedzinie biblijnej i w ruchu Spotkań Małżeńskich. Od 2 lat posługują w rekolekcjach dla rodziców po stracie dziecka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast