Nowy numer 21/2023 Archiwum

Dla ojców i synów, którzy wspólnie chcą przeżyć przygodę

Wspólnota Droga Odważnych zaprasza ojców z synami na Próbę Ezawa. To wyprawa z elementami survivalu, która pozwoli ojcom i synom wzmocnić relacje.

W Janikowie niedaleko Oławy 1 kwietnia o godz. 14.30 rozpocznie się Próba Ezawa (TUTAJ). To wyprawa z elementami survivalu, która pozwoli zmierzyć się ojcom i synom z różnymi wyzwaniami i przeciwnościami. Całość potrwa do ok. 21.30.

- Będzie to również przestrzeń budowania relacji, zaufania, braterstwa i odkrywania Pana Boga w naszych relacjach oraz świecie wokół nas. Wyprawa przeznaczona jest dla chłopców w wieku od 6 do 11 lat i prowadzona będzie przez trenera survivalu Jakuba Kopczyńskiego, jednego z liderów Przymierza Odważnych - mówi Stefan Konopelko z Drogi Odważnych.

Podkreśla, że wypad survivalowy to doskonała przestrzeń do budowania i pogłębiania relacji ojca z synem. Czeka ich przygoda z zastosowaniem elementów survivalu jako formy aktywności wpływającej na rozwój cech charakteru człowieka.

- Poprzez to wydarzenie będziemy rozwijać pozytywne cechy osobowości: odpowiedzialność, szybką adaptację, radzenie sobie w sytuacjach trudnych i stresowych, myślenie przyczynowo-skutkowe, wykonywanie poleceń, wytrwałość, obowiązkowość, gorliwość, pewność siebie, pracowitość, zdecydowanie, kreatywność, cierpliwość, dyscyplinę, odwagę i opanowanie - wymienia S. Konopelko.

Szczegółowe informacje oraz zapisy odbywają się przez STRONĘ INTERNETOWĄ DROGI ODWAŻNYCH.

Próba Ezawa- wypad survivalowy ojca z synem
Jakub Ka
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast