Nowy numer 38/2023 Archiwum

Salezjańskie zaproszenie na Dobry Weekend

Studenci z SDA Most i Centrum Nowej Ewangelizacji Don Bosco zapraszają 3 i 4 czerwca na Dobry Weekend.

Dwudniowe wydarzenie odbędzie się na terenie parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego przy Placu Grunwaldzkim 3 we Wrocławiu. Rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o 19.00 balem, na którym – poza tańcami, dobrą zabawą i ciepłym posiłkiem – planowana jest licytacja, m.in. voucherów na masaż lub sesję fotograficzną oraz różnych przedmiotów od sportowców. Na bal obowiązują zapisy przez formularz dostępny na stronie parafii (https://nsjwroclaw.salezjanie.pl/) lub w zakrystii kościoła. Koszt uczestnictwa w balu to 60 zł za osobę i 100 zł za parę.

W niedzielę od 8.30 będzie można skorzystać z kawiarenki oraz kupić książkę na kiermaszu, o 13.00 rozpocznie się najważniejsze wydarzenie Weekendu, czyli festyn rodzinny, na którym każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Wśród propozycji są grill, rozmaite ciasta, gofry, warsztaty rękodzieła, konkursy dla dzieci, malowanie twarzy i tańce na świeżym powietrzu.

Wszystko odbędzie się w klimacie portugalskim, gdyż to właśnie tam, w sierpniu tego roku podczas Światowych Dni Młodzieży, spotkają się z papieżem młodzi ludzie z całego świata. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wyjazd salezjańskiej młodzieży do Lizbony.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku, na stronie Dobry Weekend – SDA MOST we Wrocławiu oraz na stronie internetowej parafii.

Salezjańskie zaproszenie na Dobry Weekend   Salezjańskie zaproszenie na Dobry Weekend  

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast