Nowy numer 38/2023 Archiwum

wNieboGłosy po raz piąty

W uroczystość Bożego Ciała (8 czerwca) wrocławski pl. Wolności znów wypełni radosne uwielbienia za dar, jakim jest Najświętsze Ciało i Krew Chrystusa. Do wspólnej modlitwy, która uniesie "w niebo głosy", zaproszony jesteś również ty!

W zaproszeniu organizatorów czytamy: "Spotkanie, uwielbienie, modlitwa - tak wiele mieści w sobie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego chcemy doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który wychodzi nam na spotkanie, na ulice naszego miasta, aby być jeszcze bliżej nas".

Fenomen koncertów, które rozbrzmiewają w Boże Ciało w wielu miastach Polski, inspiruje, aby również z Wrocławia wzniósł się do nieba głos modlitwy wyrażonej muzyką uwielbienia. Podczas tego wieczoru ze sceny popłyną dźwięki najpiękniejszych pieśni chwały w wykonaniu orkiestry, chóru i zespołu wNieboGłosy oraz zespołu N.O.E. Pragnieniem zaangażowanych w projekt jest to, aby stał się on przestrzenią spotkania, zachętą, aby wejść głębiej w doświadczenie Bożej obecności.

"Serdecznie zapraszamy Was do włączenia się w organizację tego wydarzenia. Oprócz modlitwy, o którą gorąco prosimy, potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą promować wydarzenie w swoich parafiach oraz pomagać w dniu naszego spotkania. Można nas również wesprzeć finansowo poprzez zbiórkę w serwisie ZRZUTKA lub wpłatę bezpośrednio na konto fundacji z dopiskiem: »wNieboGłosy«". Więcej bieżących informacji można znaleźć na Facebooku inicjatywy oraz na stronie www.wnieboglosy.wroc.pl.

Wydarzenie wNieboGłosy organizowane jest przez archidiecezję wrocławską pod patronatem abp. Józefa Kupnego oraz Fundację na Rzecz Rozwoju Młodzieży "Młodzi Młodym". Partnerem jest miasto Wrocław.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast