Nowy numer 38/2023 Archiwum

Niezwykłe świadectwo dla małżeństw

Rodziny w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej zapraszają żony i mężów na interesujące spotkanie i modlitwę o uzdrowienie małżeństw i rodzin. Gościem specjalnym będzie doświadczony ewangelizator Jude Antoine z Malezji.

Rodziny w Duchu Świętym wracają po wakacjach z zaproszeniem skierowanym do małżeństw. Dotyczy ono cyklu wydarzeń pod hasłem “Droga do jedności i wolności w małżeństwie”.

- Wiemy,  jak ważna jest jedność na każdej płaszczyźnie życia w rodzinie: relacji małżeńskiej, wychowania dzieci, wspólnoty, pracy itp.. Jedność jest nieodzownie związana z wolnością, a wolność w Jezusie Chrystusie jest prawdziwą wolnością. Poprzez cykl tych spotkań chcemy, aby Duch Święty pokierował  nasze małżeństwa, ku wolności i jedności w Bogu, bo On jest fundamentem naszego życia - mówi Katarzyna i Tomasz Węgrzynowie

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 24 września w parafii Świętej Rodziny przy ul. Monte Cassino 68. Wydarzenie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 9.00 w kościele, po niej w Domu Parafialnym uczestnicy wysłuchają świadectwa życia Veronici i Juda Antoine oraz pomodlą się o uzdrowienie małżeństw i rodzin.

Jude Antoine pochodzi z Malezji, ma 55 lat, żonę i dwie córki. Zanim stał się świeckim ewangelizatorem, pracował w banku. 26 lat temu porzucił karierę zawodową i zajął się ewangelizacją na pełen etat. Wspólnie ze swoją żoną Veronicą Antoine i ich dwiema córkami Lavinią i Alicją, głoszą uzdrawiające doświadczenie Bożej miłości do zranionego i złamanego grzechem świata. Prowadził warsztaty ewangelizacyjne, szkolenia, rekolekcje dla księży i programy telewizyjne w różnych częściach świata.

Wydarzenie jest bezpłatne, będzie zapewniona opieka dla dzieci. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o rejestrację TUTAJ.

- Chcemy także zaprosić na Alphe Małżeńską, która rozpocznie się 4 października. To kolejne wydarzenie z cyklu spotkań “Droga do jedności i wolności w małżeństwie” i kolejna okazja, aby zainwestować w swoje małżeństwo. Wszystkie informacje na naszych social mediach: Rodziny w Duchu Świętym - dodają Węgrzynowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast