Nowy numer 49/2023 Archiwum

Weekend w klasztorze

Salwatoriański Ośrodek Powołań i Wyższe Seminarium Duchowne Salwatorianów wychodzą z propozycją dla młodych mężczyzn. Chcesz poczuć się jak zakonnik, ale tylko przez weekend? Teraz możesz ten plan zrealizować.

Salwatorianie zapraszają do swojego seminarium w Bagnie k. Obornik Śląskich. "Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda życie w seminarium? Kto mieszka w takim budynku, kim są klerycy i jak rozeznali swoje powołanie? Co robią każdego dnia, jak wygląda ich dzień? Czy to prawda, że życie w seminarium to tylko nauka i modlitwa? Co robią klerycy »po godzinach«? Na czym polega życie zakonne? Już w połowie października możesz uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania nie z podręcznika czy internetu, ale uczestnicząc przez weekend w codzienności mieszkańców budynku seminaryjnego" - piszą w zaproszeniu.

Weekendowy dzień skupienia rozpocznie się w piątek 13 października o 19.00, a zakończy - w niedzielę 15 października o 14.00. Jest to wydarzenie dla mężczyzn w wieku 17-35 lat.

Zgłosić się można do 10 października przez formularz zgłoszeniowy: https://sop.sds.pl/formularz-zgloszeniowy/. Uczestnictwo jest płatne.

Salwatorianie zapewniają, że to nieostatnia tego typu inicjatywa w tym roku. Następna okazja będzie od 1 do 3 grudnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy