Nowy numer 09/2024 Archiwum

Mistrzostwa ministrantów archidiecezji wrocławskiej w piłce nożej

Już tylko do 9 grudnia można zapisywać drużyny ministranckie na Mistrzostwa Archidiecezji Wrocławskiej w Piłce Nożnej służby liturgicznej. Turniej pod patronatem abp. Józefa Kupnego odbędzie się 16 grudnia w hali sportowej w Trzebnicy.

Już za kilkanaście dni ekipy ministranckie wybiegną na parkiet trzebnickiej hali, by porywalizować ze sobą sportowo. Mistrzostwa archidiecezji wrocławskiej to nie tylko okazja do pobiegania za piłką, ale również moment integracji i wspólnej modlitwy. 

Organiatorzy - salwatorianie - zapewnili nie lada atrakcje!

- Znajdź czas dla ciała i dla ducha, by wspólnie się pomodlić, uczestniczyć w Mszy Świętej, porywalizować sportowo, porozmawiać z zaproszonym gościem - trenerem Śląska Wrocław Jackiem Magierą. W imieniu organizatorów turnieju piłkarskiego serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w turnieju. Jego celem jest wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport, integracja z parafią, którą drużyna reprezentuje, a ponadto popularyzacja piłki nożnej, propagowanie zdrowego trybu życia oraz scalenie dzieci i młodzieży środowiska parafialnego - mówi organizator ks. Przemysław Antoniuk SDS.

Zapis trwają do 9 grudnia pod numerem telefonu 505 958 259. Wyznaczono dwie kategorie wiekowe: 2011-2013 oraz 2008-2010.

Mistrzostwa Archidiecezji Wrocławskiej w piłce nożej

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy