Powrót do strony
  • nasze media
  • Kontakt
SUBSKRYBUJ zaloguj się
PROFIL UŻYTKOWNIKA
Wygląda na to, że nie jesteś jeszcze zalogowany.
zaloguj się
lub
zarejestruj się
Wiara.pl - Serwis

Wrocławski

  • Nowy numer
  • AKTUALNOŚCI
  • OPINIE
  • GALERIE
  • ARCHIWUM
  • KONTAKT Z ODDZIAŁEM
  • Liturgia
  • Diecezje
    • Bielsko-Żywiecka
    • Elbląska
    • Gdańska
    • Gliwicka
    • Katowicka
    • Koszalińsko-Kołobrzeska
    • Krakowska
    • Legnicka
    • Lubelska
    • Łowicka
    • Opolska
    • Płocka
    • Radomska
    • Sandomierska
    • Świdnicka
    • Tarnowska
    • Warmińska
    • Warszawska
    • Wrocławska
    • Zielonogórsko-Gorzowska
  • O diecezji
    • PARAFIE
    • KURIA
    • BISKUPI
    • HISTORIA DIECEZJI
    • ESM
  • Nasze media
    • WIARA.PL
    • RADIO eM
    • MAŁY GOŚĆ

Najnowsze Wydania

  • GN 27/2025
    GN 27/2025 Dokument:(9330207,Ideologie systemowe )
  • GN 26/2025
    GN 26/2025 Dokument:(9321844,Drużyna Augustyna )
  • Mały Gość 7/2025
    Mały Gość 7/2025 Dokument:(9301210,Verso l'alto – zawsze w górę! Im wyżej dotrzemy, tym więcej zobaczymy.)
  • Historia Kościoła (10) 04/2025
    Historia Kościoła (10) 04/2025 Dokument:(9291754,Bóg historii nieoczywistych. Edytorial nowego wydania „Historii Kościoła”)
  • Gość Extra 2/2025 (12)
    Gość Extra 2/2025 (12) Dokument:(9271942,Oczy Serca)
wroclaw.gosc.pl → Wiadomości z archidiecezji wrocławskiej → Bóg kocha uzdrawiać

Bóg kocha uzdrawiać przejdź do galerii

Duży kościół pw. Odkupiciela Świata we Wrocławiu wypełnił się wiernymi, którzy uwielbiali Boga i razem z Marcinem Zielińskim prosili o uzdrowienie. To był wieczór chwały.

 
Modlitwa przyciągnęła katolików z całego Wrocławia i nie tylko. Maciej Rajfur /Foto Gość
⏮ ⏪
⏩ ⏭

Modlitwa w kościele na wrocławskiej Polance trwała kilka godzin. Rozpoczęła się od Mszy Świętej. Świadectwo wygłosił znany ewangelizator, charyzmatyk, autor książek - Marcin Zieliński. Zebrani modlili się, najpierw uwielbiając Boga, a później prosząc Go o uzdrowienia z wszelkich schorzeń - zarówno fizycznych, jak i duchowych.

- Kiedy spotykamy się z Panem, On chce z nami zrobić dużo więcej, niż tylko dać nam doświadczyć Jego mocy przez uzdrowienie. Bóg oczywiście kocha uzdrawiać, ponieważ On jest zawsze pełen współczucia względem tych, którzy cierpią. Jeśli cierpisz, jeśli jesteś w miejscu, w którym naprawdę jest ci ciężko, Jezus jest przy tobie. Wierzę w to, że dzisiaj będziemy widzieli, jak Bóg uzdrawia. Dlaczego? Bo Jezus nas posyła przez swoje słowo i mówi, żebyśmy szli i uzdrawiali. A zatem to jest Jego wola - mówił Marcin Zieliński. 

Podkreślił, że nie trzeba pytać Boga, czy On chce uzdrawiać, tylko należy wypełnić to, co Bóg mówi w swoim słowie. Ewangelizator zaprosił wiernych do modlitwy uwielbienia.

- Modlitwa uwielbienia ma niezwykłą moc. Sprawia, że przestajemy, przychodząc do Boga, myśleć o nas samych. Podejrzewam, że większość tu zebranych przyszła o coś prosić. Jeśli będziemy przez kilka godzin prosić Jezusa, stanie się jedna rzecz: będziemy myśleć tylko o sobie, a zapomnimy o spotkaniu z Nim. A jeśli zaczniemy od uwielbienia Go, w Jego potędze i chwale, Jego wszechmocy, wtedy my staniemy w cieniu, a w centrum stanie Bóg - tłumaczy M. Zieliński.

Zapowiedział, że jeśli wierni będą uwielbiać Boga, wówczas stanie się to, o czym słyszymy w Ewangelii. Kiedy postawimy Boga na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie nam dodane.

- Jest to rewolucja w naszej głowie, bo świat nas uczy czegoś innego: najpierw zatroszcz się o siebie, a potem znajdź czas dla Boga i wtedy się pomodlisz. Ale Jezus mówi, że jeśli chcesz doświadczać błogosławieństwa, przyjdź do Niego, postaw Go w centrum. Naszym marzeniem jest to, żeby Bóg dzisiaj zrobił to, co chce, żeby On był w centrum, nie my. Dzisiaj podczas Komunii Bóg mnie dotknął i pomyślałem, że naprawdę nie zasługuję, by tu stać z mikrofonem. To naprawdę wielka łaska. Wierzę, że dzisiaj spełnią się słowa, które słyszymy w Ewangelii. O tym, że szczęśliwe wasze oczy, że widzą, wasze uszy, że słyszą to, co chcieli usłyszeć prorocy, a nie mogli. Żyjemy w czasach, gdy Jezus chce objawić swoją moc! - oświadczył Marcin Zieliński.

Zachęcał, by zebrani głosili Dobrą Nowinę, nie o Bogu, który potępia, lecz o Bogu, który zbawia. Po to zesłał swojego Syna na świat, by ten świat zbawił. I to powinniśmy wszędzie głosić, a potrzebujemy do tego Ducha Świętego.

« ‹ 1 › »
Wieczór Chwały z Marcinem Zielińskim we Wrocławiu

GOSC.PL DODANE 01.02.2024 AKTUALIZACJA 02.02.2024

Wieczór Chwały z Marcinem Zielińskim we Wrocławiu

​ZOBACZ ZDJĘCIA: W parafii pw. Odkupiciela Świata odbył się wieczór chwały z modlitwą o uzdrowienie. Konferencję wygłosił znany ewangelizator Marcin Zieliński.  
oceń artykuł Pobieranie..

Maciej Rajfur Maciej Rajfur

|

GOSC.PL

publikacja 01.02.2024 21:29

0 FB Twitter
drukuj wyślij zachowaj
TAGI:
  • MARCIN ZIELIŃSKI
  • MODLITWA O UZDROWIENIE
  • PAAFIA ODKUPICIELA ŚWIATA
  • WROCŁAW

Polecane w subskrypcji

  • Z kosmosu do kieszeni. Jak kosmiczne technologie zmieniły nasz świat
    • nauka
    • Karol Białkowski
    Z kosmosu do kieszeni. Jak kosmiczne technologie zmieniły nasz świat
  • Wyrok Trybunału Konstytucyjnego o godzinach religii: co dalej z katechetami i lekcjami w szkołach?
    • wywiad
    • Karol Białkowski
    Wyrok Trybunału Konstytucyjnego o godzinach religii: co dalej z katechetami i lekcjami w szkołach?
  • Flotylla Pińska - zapomniana strażniczka Wschodu
    • Historia
    • Karol Białkowski
    Flotylla Pińska - zapomniana strażniczka Wschodu
  • Akcja Rodzina Rodzinie okazała się strzałem w dziesiątkę
    • Kościół
    • Marcin Jakimowicz
    Akcja Rodzina Rodzinie okazała się strzałem w dziesiątkę
  • IGM
  • Gość Niedzielny
  • Mały Gość
  • Historia Kościoła
  • Gość Extra
  • Wiara
  • Foto Gość
  • Fundacja Gość Niedzieleny
  • O nas
    • O wydawcy
    • Zespół redakcyjny
    • Sklep
    • Biuro reklamy
    • Prenumerata
    • Fundacja Gościa Niedzielnego
  • DOKUMENTY
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
  • KONTAKT
    • Napisz do nas
    • Znajdź nas
      • Newsletter
        • Zapisz się już dziś!
  • ZNAJDŹ NAS
WERSJA MOBILNA

Copyright © Instytut Gość Media.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgłoś błąd

 
X
X
X