Nowy numer 15/2024 Archiwum

Rekolekcje ze słowem Bożym - coś dla duszy

S. Maria Czepiel oraz ks. Bartłomiej Kot zapraszają na trzydniowe rekolekcje lectio divina pt. "Daj mi pić". Są skierowane dla osób w wieku 18-35.

Rekolekcje potrwają od 1 do 3 marca w klasztorze sióstr elżbietanek w Kudowie-Zdroju (ul. Kombatantów 13). Początek - w piątek o godz. 18, koniec - w niedzielę o godz. 14.

- Wszyscy chyba znamy to zdanie Pana Jezusa, że nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Wiemy, że rzeczywiście nie tylko ciało trzeba karmić i się o nie troszczyć, ale także o ducha. One ze sobą współdziałają. Dlatego wszystkich, którzy mają takie pragnienie, by nakarmić ducha, zapraszam na te rekolekcje. Nieważne, czy już masz doświadczenie w czytaniu Biblii i kontemplacji słowa Bożego, czy nie robiłeś tego wcześniej. Przyjedź w pierwszy weekend marca do Kudowy-Zdroju - zaprasza s. Maria, elżbietanka.

A zatem zaproszony jest każdy, kto już czyta/słucha słowa Bożego, i ten, kto ma pragnienie, by się nauczyć słuchać i rozumieć język Biblii.

Na co powinni się nastawić uczestnicy? - Jak przy nauce języków obcych, potrzeba cierpliwości i wytrwałości. I - ważna sprawa - na czas rekolekcji od piątku wieczorem do niedzieli rano rozstajemy się z telefonami komórkowymi - uśmiecha się s. Maria.

Zapisy odbywają się przez e-mail: mariamcsse@gmail.com lub telefonicznie: 697 197 530. Ofiara za pobyt według możliwości uczestnika.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy