Nowy numer 21/2024 Archiwum

Balowy maj po karmelitańsku

W maju czekają nas dwa karmelitańskie bale, w tym jeden dla singli. Będą to bezalkoholowe zabawy do białego rana. Cieszą się one dużą popularnością.

Już po raz czwarty odbędzie się Karmelitański Bal dla Singli - 11 maja w auli PWT na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu o godz. 21. Planowana jest bezalkoholowa zabawa do białego rana pod okiem profesjonalnego DJ-a i wodzireja.

- Organizuję taką inicjatywę, bo wiem, że jest na nią zapotrzebowanie. W lutym uczestniczyło w balu ponad 200 osób z całej Polski: z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Poznania. I już wtedy chciały się zapisywać na kolejną edycję. Brakuje takich inicjatyw. Są organizowane różne zabawy, ale nie ma konkretnie dla singli z wartościami chrześcijańskimi. A zatem chodzi o to, by dać ludziom przestrzeń, by mogli się poznać i spędzić dobrze czas - mówi Maciej Romaniszyn, organizator.

Podkreśla, że nie chodzi o tylko o to, by szukać swojej drugiej połówki, ale po prostu dobrze się bawić w klimacie eleganckiego balu. - Robimy to po kosztach. Cena z ciepłym posiłkiem, przekąskami, napojami naprawdę jest atrakcyjna. Nie chodzi nam o zarobek, ale społeczny charakter. To dzieło, które wypływa z serca i Bożej inspiracji. Zaproszeni są wszyscy, nie mamy limitu wiekowego - dodaje M. Romaniszyn.

Zaznacza, że szczególnie zachęcają mężczyzn, bo zazwyczaj na zabawie pojawia się więcej kobiet.

Przed balem odbędzie się Msza św. w intencji o dobrą żonę i dobrego męża. Zapisywać się można przez specjalny formularz.

- Dostałem informację, że w Łodzi i w Poznaniu po tym, jak usłyszeli o naszym balu, podjęli wyzwanie organizacji swojego o podobnych charakterze. Ludzie potrzebują się spotkać, porozmawiać, pobawić się, potańczyć i czuć się bezpiecznie. A do tego w eleganckim anturażu. Dbamy o jakość i o odpowiedni wystrój - zapowiada organizator.

Z kolei 25 maja o godz. 20 rozpocznie się Karmelitański Bal, przeznaczony już dla wszystkich - par, małżeństw, a także singli. Obowiązują te same zasady i również niewysoka cena. Impreza jest bezalkoholowa i potrwa do białego rana. Zapisy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..