Nowy numer 21/2024 Archiwum

Muzyczne warsztaty pod okiem profesjonalistów

Od 10 do 12 maja Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zaprasza do wzięcia udziału w niecodziennych warsztatach pod okiem muzyków z największych polskich zespołów chrześcijańskich.

Już niebawem salwatoriańskie Centrum Młodzieżowe TOTU w Bagnie przenikną dźwięki pięknej muzyki. Zajęcia, podczas których uczestnicy opracują zróżnicowany repertuar złożony z pieśni liturgicznych oraz znanych utworów uwielbienia, odbywać się będą w dwóch grupach - wokalnej i instrumentalnej.

Poprowadzą je m.in. Kamil Milczarek, trener wokalny i wokalista zespołu TGD, oraz Agata Mucha, występująca na co dzień w zespołach Gospel Rain, Projekt Uwielbienie, 3 Dni 3 Noce. Towarzyszyć im będą również muzykalni salwatoriańscy duszpasterze - ks. Jurek Lazarek SDS, multiinstrumentalista i założyciel zespołu orkiestra SKAmienia, a także ks. Konrad Nowak SDS, były wokalista zespołów Gospel Rain i Heaven UP.

- Celem naszych warsztatów jest przede wszystkim przygotowanie młodych ludzi do pełnienia muzycznej posługi w ich wspólnotach i parafiach. Jednak może wziąć w nich udział każdy, kto pragnie uwielbiać Boga przez muzykę! To nie tylko wyjątkowa okazja do tego, by udoskonalić swoje zdolności wokalne i umiejętności gry w zespole instrumentalnym. To również możliwość spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń ze znanymi i profesjonalnymi muzykami. A nade wszystko - do wspólnej modlitwy i chwalenia Boga - mówi ks. Nowak.

Warsztaty przeznaczone dla osób w wieku 14-35 lat. Termin nadsyłania zgłoszeń to 4 maja. Szczegóły i zgłoszenia na www.rms.sds.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..