Nowy numer 21/2024 Archiwum

Charytatywny wieczorek muzyczny w SDA "Most"

Jak co semestr, Salezjańskie Duszpasterstwo Akademickie "Most" zaprasza na charytatywny wieczorek muzyczny, który odbędzie się 25 kwietnia o 20.15 w Stolarni (pl. Grunwaldzki 3) we Wrocławiu.

Tym razem motywem przewodnim wieczorku będą żywioły. Studenci z Mostu zaśpiewają i zagrają na instrumentach piosenki należące do przeróżnych gatunków muzycznych, jednak wszystkie nawiązywać będą do: wody, ziemi, ognia lub powietrza. Głównym celem wieczorków, poza dzieleniem się radością poprzez muzykę, jest niesienie dobra. Dlatego równolegle odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na cel charytatywny.

Pieniądze zbierane będą dla Szymka Ostacha. Szymek to wesoły, 7-letni chłopiec z zespołem Downa, który urodził się z wrodzoną wadą serca. Przeszedł dwie operacje serduszka i ciągle pozostaje pod opieką kardiologa, ale i innych specjalistów, uczęszcza także na różne terapie. Jest zawsze skory do zabawy i rozrabiania.
To cykliczne wydarzenie za każdym razem odkrywa przed słuchaczami coś nowego. Po poprzednich odsłonach - m.in. bajkowej, filmowej czy kosmicznej - zobaczymy, co przygotują dla nas "żywiołowi" wykonawcy.

Charytatywny wieczorek muzyczny w SDA "Most"  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..