Nowy numer 28/2018 Archiwum

Będzie mistrzostwo?

Wrocławscy klerycy pomyślnie przeszli przez eliminacje do finałów rozgrywek o najlepszą seminaryjną reprezentację koszykówki w Polsce.

Alumni wrocławskiego seminarium zmierzyli się z reprezentacją Śląskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Katowicach, zwyciężając 92:31. – Jedynie w pierwszej kwarcie mecz był wyrównany. Później wszystko układało się po naszej myśli – mówi Kamil Cieliński z wrocławskiego domu ziarna. – Katowiczanie po meczu stwierdzili, że jednak wolą grać w siatkówkę – dodaje z uśmiechem. Finałowe rozgrywki odbędą się pod koniec kwietnia w Koszalinie.

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznych mistrzostwach wrocławskie seminarium zajęło drugie miejsce, ulegając jedynie reprezentacji tegorocznych gospodarzy finałów – klerykom z Koszalina. Może tym razem będziemy mogli cieszyć się z mistrzostwa Polski? 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma