Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przeżyjmy to jeszcze raz

Aż 9 Orszaków Trzech Króli przeszło przez miejscowości w archidiecezji wrocławskiej.

Żywe zwierzęta, pasterze, kolorowi mali rycerze, dwór króla Heroda, diabły i anielskie zastępy i przede wszystkim Mędrcy ze Wschodu spieszący oddać pokłon Dzieciątku Bożemu.

Długo można wymieniać charakterystyczne elementy ulicznych jasełek w różnych miejscach. Grunt, że kolejny raz udało się zjednoczyć kilkadziesiąt tysięcy ludzi we wspólnym kolędowaniu i propagowaniu rodzinnego spędzania czasu.

Zachęcamy do przeczytania naszych relacji z tegorocznych orszaków i obejrzenia zdjęć. Wystarczy kliknąć w nazwę miejscowości poniżej.Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli nam zebrać potrzebne informacje i zdjęcia.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma