Nowy numer 28/2018 Archiwum

Pożegnanie śp. bp. Józefa Pazdura

O godz. 11 rozpoczniemy transmisję Mszy św. pogrzebowej z katedry wrocławskiej. Zapraszamy do udziału. Za sygnał i wizję dziękujemy Radiu Rodzina i TV Rodzina.

Mszy św. przewodniczył będzie abp Józef Kupmy, metropolita wrocławski. Homilię wygłosi bp Ignacy Dec, ordynariusz diecezji świdnickiej. Po Eucharystii trumna z ciałem Księdza Biskupa zostanie przewieziona na cmentarz św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida we Wrocławiu, gdzie zostanie złożona w grobowców biskupów wrocławskich.

UWAGA! Gdyby transmisja video nie działała, można jej wysłuchać audio klikając TUTAJ.

Uczestnicy uroczystości są proszeni o to, by zamiast kwiatów przynieśli ofiary, które będą przekazane na rzecz Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta, w którego tworzenie śp. bp Pazdur był zaangażowany. Więcej czytaj TUTAJ.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma