Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zdobądź płyty i wejściówki

Dobiega końca projekt "Rzeczpospolita Śpiewająca". Czas na finałowy koncert.

Realizacja przedsięwzięcia, które odbywa się pod patronatem „Gościa Wrocławskiego”, trwa już dwa lata. Efekty będzie można usłyszeć na powstałej płycie oraz 15 listopada o godz. 17 podczas koncertu w sali koncertowej Polskiego Radia Wrocław na ul. Karkonoskiej 10.

Wraz z fundacją „Młoda Rzeczpospolita” zapraszamy do udziału w konkursie. Mamy dla Państwa trzy limitowane płyty CD „Śpiewająca Rzeczpospolita” z zaproszeniami oraz trzy podwójne wejściówki na koncert galowy.

Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody? Wystarczy do nas wysłać maila na adres wroclaw@gosc.pl z tytułem jednej z pieśni legionowych. Proszę nie zapomnieć o napisaniu w treści swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego. Na maile pod hasłem: „Śpiewająca Rzeczpospolita” czekamy do 12 listopada do godz. 10. Zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną lub telefoniczną. Darmowe wejściówki są dostępne również na stronie www.mlodarp.pl.

Więcej o projekcie można przeczytać w aktualnym numerze „Gościa Wrocławskiego”, w e-wydaniu TUTAJ i TUTAJ. Zobacz także galerię zdjęć z nagrania płyty.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma