Nowy numer 43/2020 Archiwum

Zdobądź płyty i wejściówki

Dobiega końca projekt "Rzeczpospolita Śpiewająca". Czas na finałowy koncert.

Realizacja przedsięwzięcia, które odbywa się pod patronatem „Gościa Wrocławskiego”, trwa już dwa lata. Efekty będzie można usłyszeć na powstałej płycie oraz 15 listopada o godz. 17 podczas koncertu w sali koncertowej Polskiego Radia Wrocław na ul. Karkonoskiej 10.

Wraz z fundacją „Młoda Rzeczpospolita” zapraszamy do udziału w konkursie. Mamy dla Państwa trzy limitowane płyty CD „Śpiewająca Rzeczpospolita” z zaproszeniami oraz trzy podwójne wejściówki na koncert galowy.

Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody? Wystarczy do nas wysłać maila na adres wroclaw@gosc.pl z tytułem jednej z pieśni legionowych. Proszę nie zapomnieć o napisaniu w treści swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego. Na maile pod hasłem: „Śpiewająca Rzeczpospolita” czekamy do 12 listopada do godz. 10. Zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną lub telefoniczną. Darmowe wejściówki są dostępne również na stronie www.mlodarp.pl.

Więcej o projekcie można przeczytać w aktualnym numerze „Gościa Wrocławskiego”, w e-wydaniu TUTAJ i TUTAJ. Zobacz także galerię zdjęć z nagrania płyty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama