Nowy numer 25/2018 Archiwum

Mamy zwycięzców

Nagrodzonych zostanie 6 osób, które najszybciej zareagowały na ogłoszenie o naszym konkursie.

Przypomnijmy. Zadanie polegało na wysłaniu do nas maila, w którego treści znajdował się tytuł jednej z piosenek lub pieśni patriotycznych lub legionowych. Zwycięzcami zostało sześć osób, które jako pierwsze przesłały do nas wiadomości.

Zgodnie z zapowiedzią dla trzech najszybszych mamy płyty CD pt. "Rzeczpospolita Śpiewająca" z limitowanej edycji tysiąca wydanych egzemplarzy.

Do krążków dołączamy po jednym zaproszeniu na niedzielny koncert (15 listopada o godz. 17 w sali koncertowej Polskiego Radia Wrocław) o tym samym tytule. Będzie można podczas niego usłyszeć na żywo utwory, które znalazły się na płycie.

Kolejne trzy osoby otrzymają od nas zaproszenia na koncert. Laureatom serdecznie gratulujemy. Będziemy się kontaktować elektronicznie.

Oto lista zwycięzców ułożona chronologicznie w kolejności nadesłanych maili:

  1. Tomasz Niedziela SDS (CD + zaproszenie),
  2. Agata Korczak (CD + zaproszenie),
  3. Zbigniew Zawadzki (CD + zaproszenie),
  4. Anna Zdych (zaproszenie),
  5. Jolanta Duczmańska-Kłonowska (zaproszenie),
  6. Krystyna Adaszyńska (zaproszenie).

Na koncert "Rzeczpospolita Śpiewająca" wciąż można się wybrać osobiście. Wstęp jest bezpłatny, ale potrzebne są wejściówki. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem kontakt@mlodarp.pl.

Więcej o projekcie "Rzeczpospolita Śpiewająca", którego inicjatorem jest fundacja "Młoda Rzeczpospolita" można przeczytać TUTAJ i TUTAJ. "Gość Wrocławski" jest jego patronem medialnym.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma