Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Spoczną w Panu

Kolejny pochówek dzieci martwo urodzonych odbędzie się w sobotę na Cmentarzu Osobowickim.

O kolejnym już pogrzebie dzieci martwo urodzonych, których rodzice nie odebrali ze szpitala informuje fundacja "Evangelium Vitae" na swojej stronie internetowej. Ceremonię zaplanowano na sobotę 12 grudnia. Rozpocznie ją Msza św. o godz. 14.20 w kaplicy cmentarnej na Cmentarzu Osobowickim.

Jak czytamy w komunikacie: "Rodziców oraz rodziny dotknięte utratą dziecka zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pochówku. Przy fundacji "Evangelium Vitae" można skorzystać z porad psychoterapeuty, działającego także przy hospicjum perinatalnym oraz prowadzącego grupę wsparcia dla rodzin po stracie dziecka. Szczegóły TUTAJ.

Fundacja "Evangelium Vitae" jest prowadzona przez siostry boromeuszki. Więcej o dziele miłosierdzia, które aktualnie realizują można przeczytać w artykule pt. "Uczyńmy miłosierdzie".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma