Nowy numer 28/2018 Archiwum

Mamy wszystkie orszaki w archidiecezji!

Udało nam się stworzyć galerie zdjęciowe ze wszystkich, 24 orszaków w archidiecezji wrocławskiej! Nie zabrakło relacji tekstowych, mamy ich 11. To dzięki wielu życzliwym księżom i wiernym przez kilka kliknięć możecie być wszędzie!

Przez całe dzisiejsze popołudnie i wieczór prezentujemy kolejne relacje i galerie z różnych zakątków archidiecezji wrocławskiej. Wszędzie tam, ulicami większych i mniejszych miejscowości, przeszły Orszaki Trzech Króli. Aby łatwiej było znaleźć nasze artykuły i zdjęcia, usystematyzowaliśmy je i prezentujemy w postaci listy.

Po kliknięciu w nazwę miejscowości można się przenieść do interesującej nas wirtualnej przestrzeni. Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do podawania linków dalej na swoich profilach we wszelkich portalach społecznościowych. Jeśli nie chcecie przegapić innych naszych informacji, warto nas polubić na Facebooku (tutaj) lub obserwować na Twitterze (tutaj).

Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którzy wsparli nas, przesyłając zdjęcia i teksty. Bez Was nie byłoby takiego efektu.

Fotogalerie (uzupełniamy na bieżąco; jeśli zdjęcia są dostępne, wystarczy kliknąć w miejscowość i wtedy nastąpi przeniesienie do wybranej galerii):

Relacje:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma