Nowy numer 3/2021 Archiwum

Mamy wszystkie orszaki w archidiecezji!

Udało nam się stworzyć galerie zdjęciowe ze wszystkich, 24 orszaków w archidiecezji wrocławskiej! Nie zabrakło relacji tekstowych, mamy ich 11. To dzięki wielu życzliwym księżom i wiernym przez kilka kliknięć możecie być wszędzie!

Przez całe dzisiejsze popołudnie i wieczór prezentujemy kolejne relacje i galerie z różnych zakątków archidiecezji wrocławskiej. Wszędzie tam, ulicami większych i mniejszych miejscowości, przeszły Orszaki Trzech Króli. Aby łatwiej było znaleźć nasze artykuły i zdjęcia, usystematyzowaliśmy je i prezentujemy w postaci listy.

Po kliknięciu w nazwę miejscowości można się przenieść do interesującej nas wirtualnej przestrzeni. Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do podawania linków dalej na swoich profilach we wszelkich portalach społecznościowych. Jeśli nie chcecie przegapić innych naszych informacji, warto nas polubić na Facebooku (tutaj) lub obserwować na Twitterze (tutaj).

Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którzy wsparli nas, przesyłając zdjęcia i teksty. Bez Was nie byłoby takiego efektu.

Fotogalerie (uzupełniamy na bieżąco; jeśli zdjęcia są dostępne, wystarczy kliknąć w miejscowość i wtedy nastąpi przeniesienie do wybranej galerii):

Relacje:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama