GN 43/2020 Archiwum

"Zerwany kłos" - są jeszcze miejsca

Zapraszamy na kolejny pokaz specjalny do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Tym razem serwujemy film o bł. Karolinie Kózkównie. Bilety dla wszystkich za 12 złotych!

Pokaz specjalny rozpocznie się w czwartek 2 marca o godzinie 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Rezerwacji miejsc można dokonywać TUTAJ. Bilet w cenie 12 złotych dla każdego można nabyć w kasach kina po podaniu hasła: "Gość Niedzielny".

- Oprócz głównego wątku są w filmie również trzy inne, bardzo ważne - tłumaczy zamysł twórców Karol Niechciał, kierownik produkcji. Jeden z nich dotyczy postaci Teresy. - To autentyczna postać dziewczyny, która przyjaźniła się z Karoliną, która została pohańbiona i chciała spędzić płód - mówi. Film ukazuje, jaki wpływ miała na nią i na jej decyzje młoda Kózkówna. Ważny okazał się także wątek Kozaka, mordercy Karoliny. W filmie potraktowano go z uwagą – nie usprawiedliwiając, lecz ukazując, że człowieka kształtują także sytuacje niezależne od niego.

Więcej o filmie pisaliśmy TUTAJ.

- Nie zawsze ewangelizacja poprzez kulturę będzie się spotykać z aprobatą współczesnego świata. Tymczasem ten film jest po prostu wyrazem tego, co my, młodzi ludzie, czujemy i co chcemy przekazać innym. Jest autentyczny. I w tym tkwi jego siła - mówi Aleksandra Hejda, odtwórczyni głównej roli w filmie "Zerwany kłos".

Cała rozmowa z aktorką TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama