Nowy numer 44/2020 Archiwum

II Wrocławski Bieg dla Hospicjów

Odbędzie się w sobotę 4 marca na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy al. I. J. Paderewskiego. Początek o 11.00. To ostatnie chwile, by się zapisać.

Bieg – na dystansie 4,219 km – organizowany jest przez Fundację Hospicyjną. Całość opłat od uczestników zostanie przeznaczona na potrzeby chorych z hospicjum domowego przy Dolnośląskim Centrum Onkologii oraz hospicjum stacjonarnego pw. Św. Jana Bożego, prowadzonego we Wrocławiu przez bonifratrów.

W biegu, zgodnie z regulaminem, może wziąć udział osoba urodzona w 2003 r. lub starsza. Zgłoszenia (TUTAJ) przyjmowane są do 1 marca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Współorganizatorami sportowego wydarzenia są: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UM we Wrocławiu, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Młodzieżowe Centrum Sportu oraz AWF we Wrocławiu.

W tym roku odbędzie się także „Bieg dla Hospicjów EXTRA!”. Osoby związane z Bonifraterskim Domem Pomocy Społecznej w Iwoniczu, choć nie mogą dotrzeć 4 marca do Wrocławia, postanowiły wykupić pakiety startowe i przebiec mini maraton „na własną rękę”. Taka możliwość jest otwarta dla wszystkich chętnych. Przy wpłatach organizatorzy proszą w takim wypadku o dopisek: II Bieg dla Hospicjów EXTRA.

Tak było rok temu: Pobiegli dla hospicjów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama