Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pielgrzymkowe "Despacito" - posłuchaj całej wersji (koncertowej)

Nagrana przez nas pielgrzymkowa przeróbka słynnego wakacyjnego hitu obiegła całą Polskę, wzbudzając wielki entuzjazm. Teraz jako pierwsi pokazujemy całą wersję zaśpiewaną przez członków grupy 21 Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Zobacz film!

Pielgrzymkowe "Despacito" - pełna wersja (Piesza Pielgrzymka Wrocławska 2017)
Gosc Wroclawski
Jeszcze dziś rozmowa z s. Janiną i Magdą - autorkami tekstu o tym jak pielgrzymka wrocławska NIE oszalała na punkcie "Despacito".

Zajrzyj też na www.wroclaw.gosc.pl/PPW2017! Tam więcej pielgrzymkowych "kwiatków".

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

  • wietrzyk11
    10.08.2017 00:41
    Autorkom muzyka "wpadła w ucho", a jedna z nich infantylnie wyznaje, że słów oryginału "nie rozumie". Kpi - czy o drogę pyta? W dobie internetu "nie sprawdziły" O CZYM jest oryginalne nagranie??? Siostrunia NIE SPRAWDZIŁA? Psiapsióła też NIE SPRAWDZIŁA? Kuzyn raper NIE WIEDZIAŁ? Redakcja GN nie ma dostępu do Internetu? Otóż oryginalna piosenka jest mocno EROTYCZNA i opowiada o... hm... jak by to ująć... grze wstępnej? Do tego mamy równie EROTYCZNY teledysk. Po prostu KOMPROMITACJA.
    doceń 4
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama