Nowy numer 43/2020 Archiwum

Orszaki 2018 w archidiecezji wrocławskiej w obiektywie

Dzięki współpracy wielu osób zbieramy zdjęcia ze wszystkich orszaków Trzech Króli w naszej archidiecezji. To ogromne wyzwanie, bo wydarzenia miały miejsce aż w 26 miejscowościach. Zapewne wielu z Was się na tych fotkach znajdzie. Miłego oglądania.

Przez całe dzisiejsze popołudnie i wieczór prezentujemy kolejne relacje i galerie z różnych zakątków archidiecezji wrocławskiej. Wszędzie tam, ulicami większych i mniejszych miejscowości, przeszły Orszaki Trzech Króli. Aby łatwiej było znaleźć nasze artykuły i zdjęcia, usystematyzowaliśmy je i prezentujemy w postaci listy.

Po kliknięciu w nazwę miejscowości można się przenieść do interesującej nas wirtualnej przestrzeni. Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do podawania linków dalej na swoich profilach we wszelkich portalach społecznościowych. Jeśli nie chcecie przegapić innych naszych informacji, warto nas polubić na Facebooku (tutaj) lub obserwować na Twitterze (tutaj).

Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którzy wsparli nas, przesyłając zdjęcia i teksty. Bez Was nie byłoby takiego efektu.

Szedłeś w Orszaku Trzech Króli? Rozpoznaj się na zdjęciu i wygraj nagrodę. Szczegóły w niedzielę o 17.00 na wroclaw.gosc.pl.

Fotogalerie (uzupełniamy na bieżąco; jeśli zdjęcia są dostępne, wystarczy kliknąć w miejscowość i wtedy nastąpi przeniesienie do wybranej galerii):

Relacje tekstowe:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama