GN 43/2020 Archiwum

Konkurs! Zapraszamy na film "Ignacy Loyola"

4 podwójne wejściówki na "Ignacego Loyolę" w Multikinie Pasaż Grunwaldzki czekają na naszych Czytelników. Weź udział w konkursie i zaproś kogoś do kina na wartościowy film.

Kontynuujemy nasz cykl "Do kina z Gościem". Zapraszamy na długo oczekiwany film o jednej z najbardziej wyrazistych postaci Kościoła. Tym razem polecamy Czytelnikom produkcję "Ignacy Loyola" jeszcze przed oficjalną premierą!

Seans specjalny rozpocznie się 11 stycznia (czwartek) o 18.30. Dla wszystkich bilety za 11 zł przy podaniu hasła przy kasie: "Gość Niedzielny". Na początku spotkania kilka słów o duchowości jezuickiej oraz najciekawszych losach zakonu jezuitów powie o. Józef Birecki SJ, proboszcz parafii pw. Ignacego Loyoli we Wrocławiu.

W ramach pokazu specjalnego przygotowaliśmy także konkurs! Do wygrania mamy 4 podwójne bilety na nasz pokaz kinowy. Aby wziąć udział w zabawie, należy:

1. Polubić profil "Gościa Wrocławskiego" na Facebooku (jeśli warunek już spełniony, przechodzimy do kolejnych),

2. Udostępnić tę informację na swoim profilu na Facebooku lub informacje o pokazie specjalnym TUTAJ.

3. Wysłać na adres: wroclaw@gosc.pl wiadomość ze swoim imieniem i nazwiskiem.

Trzecia, szósta i dziewiąta osoba, której wiadomość do nas dotrze na skrzynkę mailową, otrzyma podwójne zaproszenie do kina. Konkurs trwa do wtorku 9 stycznia do godz. 18.

Bilety na prapremierę można kupić w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki na pl. Grunwaldzkim. Rezerwacji miejsc można dokonać TUTAJ.

Ignacy Loyola | ZWIASTUN PL
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama