Nowy numer 43/2020 Archiwum

Przyjdź na Mszę św. w intencji PPW

Do startu Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej pozostaje coraz mniej czasu. Dziś, w drugi poniedziałek miesiąca, zapraszamy na Eucharystię w intencji pątników i organizatorów.

Inicjatywa comiesięcznych Mszy św. w intencji pielgrzymów jest realizowana w katedrze wrocławskiej od jesieni 2016 r. Ideą jest, by środowisko pątników pieszych mogło się regularnie spotykać i objąć swoją modlitwą przygotowania do kolejnych inicjatyw pielgrzymkowych.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w katedrze wrocławskiej dziś, 9 kwietnia. Msza św. rozpocznie się o 18.30. Homilię wygłosi przewodnik grupy duchowych uczestników nr 16 ks. Aleksander Radecki. Serdecznie zapraszamy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama