Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zostaw swoją intencję

Napisz swoje prośby i podziękowania w formularzu, a my przekażemy je do omodlenia w grupach, a następnie zostawimy u stóp Maryi na Jasnej Górze.

Plecak pielgrzyma jest zwykle ciężki i wypełniony po brzegi. W sercach zawsze jest jednak dodatkowe miejsce na intencje modlitewne. Ci, którzy z różnych względów nie mogą wziąć udziału w 38. Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, mogą dodać swoją prośbę lub dziękczynienie w formie elektronicznej poprzez zamieszczony poniżej formularz.

Przesłane tą drogą intencje zostaną przekazane pątnikom, by polecali je w codziennej modlitwie różańcowej. Dodatkowo, w dniu, gdy staniemy przed obliczem Czarnej Madonny, pozostawimy je u Jej stóp.

Dodaj intencję TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

 • aga
  10.01.2021 13:32
  Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów. Prosimy o Wasze orędownictwo u Pana Boga.
 • M
  05.01.2021 10:20
  Proszę o modlitwę za Marcina o jego nawrócenie, jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą byśmy byli razem. Dziękuję
 • Anonimowa
  05.11.2020 05:44
  Prosze wstawcie sie za moim 41letnim bratem muzułmaninem,żeby proboszcz przygotował go do Chrztu,bo ciągle czekamy na wyznaczenie terminu Chrztu:((Panie Jezu prosze zajmij sie tym,Maryjo matko spraw żeby Pan Jezus był Jedynym Bogiem-Panem w naszej rodzinie,wygnajcie pogaństwo.Dziękuje z gury
 • Janette
  28.09.2020 09:15
  Proszę o modlitwę za mojego męża Sławomira, o jego powrót do Boga, do mnie, do domu, do dzieci
 • Anna
  25.09.2020 08:10
  O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

Pokaż wszystkie (216)

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama