Nowy numer 19/2021 Archiwum

Zostaw swoją intencję

Napisz swoje prośby i podziękowania w formularzu, a my przekażemy je do omodlenia w grupach, a następnie zostawimy u stóp Maryi na Jasnej Górze.

Plecak pielgrzyma jest zwykle ciężki i wypełniony po brzegi. W sercach zawsze jest jednak dodatkowe miejsce na intencje modlitewne. Ci, którzy z różnych względów nie mogą wziąć udziału w 38. Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, mogą dodać swoją prośbę lub dziękczynienie w formie elektronicznej poprzez zamieszczony poniżej formularz.

Przesłane tą drogą intencje zostaną przekazane pątnikom, by polecali je w codziennej modlitwie różańcowej. Dodatkowo, w dniu, gdy staniemy przed obliczem Czarnej Madonny, pozostawimy je u Jej stóp.

Dodaj intencję TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

 • Karolina
  09.04.2021 12:48
  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę i o długie życie, zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację na zawsze, szczęście, wzajemną zgodę, pomoc w pracy, przebaczenie grzechów, nie karanie i brak problemów dla nas. Karolina lat 32
 • Aneta
  01.04.2021 12:13
  Proszę o łaskę zdrowia dla mojego ciężko chorego taty.
 • Aneta
  01.04.2021 12:13
  Proszę o łaskę zdrowia dla mojego ciężko chorego taty.
 • Kamila
  26.02.2021 14:49
  Matko Boża proszę o wyzdrowienie mojego męża z ciężkiej choroby i mojego złośliwego nowotworu. O uwolnienia mojej rodziny od nieszczęśliwych wydarzeń. Proszę o zesłanie łaski zdrowia, miłości, mądrości i spokoju dla moich dzieci.
 • Karolina
  15.02.2021 09:04
  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Błagam bądź zawsze Panie Jezu w moim sercu. Błagam żebym zawsze mieszkała osobno od Rodziców i w Kielcach, sama się utrzymywała, o wspaniałe relacje z Nimi na zawsze, o urodę i żebym zawsze była chudziutka, o zdrowie i dodatkową pracę.

Pokaż wszystkie (221)

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama