Nowy numer 8/2019 Archiwum

Zostaw swoją intencję

Napisz swoje prośby i podziękowania w formularzu, a my przekażemy je do omodlenia w grupach, a następnie zostawimy u stóp Maryi na Jasnej Górze.

Plecak pielgrzyma jest zwykle ciężki i wypełniony po brzegi. W sercach zawsze jest jednak dodatkowe miejsce na intencje modlitewne. Ci, którzy z różnych względów nie mogą wziąć udziału w 38. Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, mogą dodać swoją prośbę lub dziękczynienie w formie elektronicznej poprzez zamieszczony poniżej formularz.

Przesłane tą drogą intencje zostaną przekazane pątnikom, by polecali je w codziennej modlitwie różańcowej. Dodatkowo, w dniu, gdy staniemy przed obliczem Czarnej Madonny, pozostawimy je u Jej stóp.

Dodaj intencję TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

 • Kasia
  17.02.2019 00:07
  Błagam o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka
 • Barbara
  17.01.2019 23:55
  Panie Jezu Chryste proszę Cię w intencji mojego kuzyna Janka o szczęśliwą operację i cud uzdrowienia z choroby nowotworowej oraz o potrzebne dary i łaski dla niego i całej jego Rodziny. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę. Panie Jezu Chryste proszę Cię o dar potomstwa dla Pauliny i Jacka oraz o Boże Błogosławieństwo dla nich.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
 • Malgosia
  11.01.2019 14:58
  Błagam o modlitwe za mojego meza Krzysia o laske nawrocenia, przebaczenia i porzucenia alkoholu Bog zaplac
 • Grzegorz
  02.01.2019 17:11
  Proszę o modlitwę za mnie, za moją rodzinę, za rozwój mojej firmy lub o znalezienie dobrej pracy, która da mi radość, spełnienie i pozwoli zapewnić utrzymanie rodzinie. Jeśli będzie to nowa praca - proszę o uczciwe podejście przełożonych. Proszę wszystkich o modlitwę, aby w końcu wszystko od tego roku zaczęło się układać pozytywnie , abym odzyskał radość życia i wyszedł z depresji i bezsenności. Proszę o zdrowie. To co przeszedłem przez ostatnie lata niejednego mogło by doprowadzić do samobójstwa. Nie podałem się. Oparcia szukam w Bogu. Bogu i Maryji zawierzam swoją przyszłość. Wszystkich Świętych proszę o wstawiennictwo w moich intencjach. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Proszę również o ochronę przed złymi ludźmi, którzy chcieliby mi zaszkodzić lub oszukać. Proszę, aby ręka Boska usuwała takich ludzi z mojej drogi życiowej i zawodowej. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen Błagam wszystkich czytających o modlitwę w moich intencjach. Odwdzięczę się tym samym. Bóg zapłać wszystkim. Grzegorz
 • Mateusz
  07.12.2018 23:50
  Maryjo Królowo Polski proszę Cie , poprowadź sprawę o która tak bardzo Cię błagam . Wstaw sie za mną i za moją intencją u Boga.

Pokaż wszystkie (92)

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama