Nowy numer 3/2021 Archiwum

Już dziś pokaz specjalny filmu "Dywizjon 303"

Zapraszamy na premierowy seans w ramach cyklu "Do kina z Gościem". Tym razem zaprezentujemy polską superprodukcję o bohaterskich lotnikach Dywizjonu 303.

Przed dwoma tygodniami zaprosiliśmy naszych czytelników na wrocławską premierę "303. Bitwa o Anglię". Więcej o tym przeczytasz TUTAJ. Mimo urlopowego sezonu film obejrzało prawie 200 osób. 

Teraz zapraszamy na kolejną ważną premierę w polskiej kinematografii. Na ekrany kin wchodzi bowiem kolejny obraz przedstawiający polskich bohaterów walczących w myśliwskich samolotach w Bitwie o Anglię podczas II wojny światowej. Dywizjon 303 to chlubna karta polskiej historii, która długo czekała na wartościową ekranizację.

Film "Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

W tym roku w odstępie dwóch tygodni możemy zobaczyć aż dwie produkcje poruszające ten ważny dla Polaków temat i sami wyrobić sobie opinię, czy są dobre .

Pokaz specjalny filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" rozpocznie się o 31 sierpnia o godzinie 18 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. TUTAJ można rezerwować miejsca na sali. Bilety można już nabywać w kasach Multikina. Dla wszystkich cena promocyjna - 11 złotych! 

Zapraszamy.

Dywizjon 303 - oficjalny zwiastun filmu
Kinoholicy

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama