Nowy numer 13/2020 Archiwum

Wziąłeś już udziałw konkursie? Ostatnie godziny

Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy was do naszej fotozabawy. Będzie można wygrać upominki od "Gościa Niedzielnego", ale przede wszystkim mieć pamiątkę z dobrze przeżytego dnia. Na maile czekamy do wtorku (16 października) do 21.00.

W naszym serwisie publikujemy galerie zdjęć z pieszej pielgrzymki wrocławskiej do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy - sygnał do rozpoczęcia rywalizacji damy w momencie opublikowania wszystkich zdjęć. Każdy, kto wziął w niej udział, ma szansę na prezent od GN, jeśli tylko odnajdzie się na choćby jednej z fotografii i troszkę się wysili. Zapraszamy do zabawy i do wspominania dobrego czasu.

Oto warunki jakie trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Odnajdź siebie w jednej z galerii pielgrzymkowych.

2. Przyślij nam mailem swoją fotografię (zrobioną już w domu) - w tytule mejla należy napisać: "Pielgrzymka do św. Jadwigi 2018", w treści - tytuł galerii i nr zdjęcia, na którym się znajdujesz oraz swój adres i telefon kontaktowy. UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w konkursie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w nim udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu przez opiekuna prawnego.

3. Jeśli masz konto na Facebooku lub Twitterze, polub nasz profil (TUTAJ lub TUTAJ). Zapraszamy też na nasze konto na Instagrama.

4. Nagrody - niespodzianki od „Gościa Niedzielnego" - otrzyma co piąta osoba, która przyślą pocztą elektroniczną swoje zgłoszenie pod adres: wroclaw@gosc.pl. Dla jasności będą to osoby, których maile dotrą do nas jako 5, 10,15 itd. Przewidzieliśmy 30 zestawów nagród.

Konkurs rozpocznie się po opublikowaniu na stronie wroclaw.gosc.pl wszystkich przygotowanych przez nas zdjęć. Początek konkursu ogłosimy w osobnej wiadomości, którą opublikujemy również w mediach społecznościowych.

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w konkursie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręczni podpisanym oświadczeniem Treść zgody:

    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w konkursie "Pielgrzymka do św. Jadwigi 2018". W przypadku wygrania nagrody, wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule informującym czytelników o rozstrzygnięciach konkursowych.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie:
    Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Linki do galerii konkursowych:

Weź udział również w naszych innych pielgrzymkowych konkursach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama