Nowy numer 08/2020 Archiwum

Wciąż czekamy na konkursowe filmy

Nasz konkurs na pielgrzymkowy film trwa tylko do 21.00. Czasu więc coraz mniej. Mamy pierwszą produkcję, którą wam chcemy zaprezentować.

Dlaczego warto?
Gosc Wroclawski

Mamy dla was kolejną kreatywną propozycję. Któż nie nagrał nigdy w zyciu jakiegoś filmiku swoim telefonem komórkowym. Być może niektóre były całkiem udanymi produkcjami, a po drobnej obróbce i motażu stały się hitami wśród znajomych? Chcielibyśmy was poprosić byście podzielili swoimi dziełami (lub mniejszymi dziełkami) z nami i czytelnikami "Gościa Wrocławskiego". Nagrywajcie, montujcie, przesyłajcie. Zestwy nagród "Gościa" czekają na odważnych.

Oto warunki jakie trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przygotuj film z pieszej pielgrzymki trzebnickiej do grobu św. Jadwigi, która odbędzie się 13 października 2018 r.

2. Przyślij nam mailem film (może być za pomocą e-dysku lub strony www.wetranfer.com). W tytule wpisz "Pielgrzymka na ekranie", w treści - swoje imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w konkursie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w nim udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu przez opiekuna prawnego.

3. Jeśli masz konto na Facebooku lub Twitterze, polub nasz profil (TUTAJ lub TUTAJ). Zapraszamy też na nasze konto na Instagrama.

4. Nagrody - niespodzianki od „Gościa Niedzielnego" - otrzymają 3 osoby, których filmiki spodobają się nam najbardziej. Będą je oceniać redaktorzy wrocławskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" - Agata Combik, Karol Białkowski i Maciej Rajfur.

Na maile z memami czekamy do niedzieli 21 października do 21.00 (filmy będziemy publikować na stronie wroclaw.gosc.pl bez oczekiwania na wszystkie propozycje. Informacja będzie uzupełniana, gdy będą do nas docierać kolejne materiały).

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w konkursie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręczni podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w konkursie "Pielgrzymka do św. Jadwigi 2018". W przypadku wygrania nagrody, wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule informującym czytelników o rozstrzygnięciach konkursowych.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
    1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
    2. Oświadczam, że przesyłam film, do którego posiadam pełnię praw autorskich, a treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Weź udział również w naszych innych pielgrzymkowych konkursach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama