Nowy numer 41/2019 Archiwum

Weź udział w konkursach pielgrzymkowych

W związku z pielgrzymką do grobu św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy przygotowaliśmy dla was wiele nagród. W sumie do zagospodarowania jest kilkadziesiąt zestawów. Wchodzisz w to?

Każdy znajdzie coś dla siebie. Udział w konkursie (konkursach) i nasze upominki mają być tylko pewnym dodatkiem do wspaniałej przygody duchowej i spotkania z drugim człowiekiem. Klikając w linki poniżej możecie się dowiedzieć więcej o naszych propozycjach.

Pierwszy konkurs przeprowadzimy wzorem lat ubiegłych. Na naszej stronie opublikujemy wiele zdjęć, na których będziecie się mogli odnaleźć (w ubiegłym roku było ich ponad 1200). Jeśli zrobicie to odpowiednio szybko i wyślecie nam mailem swoje zgłoszenie - sygnał do rozpoczęcia rywalizacji damy w momencie opublikowania wszystkich zdjęć - macie szansę na wygranie jednego z 30 zestawów "gościowych".

Więcej szczegółów: Szykujemy konkurs.

Drugi konkurs dotyczy stworzenia pielgrzymkowego mema. Liczymy na waszą kreatywność. Mem nie musi być śmieszny. Może też mieć głębsze przesłanie. Wierzymy, że pomysłów wam nie braknie. Nagrody otrzymają trzy osoby, których dzieła najbardziej się nam (redakcyjnie) spodobają.

Więcej szczegółów: Bądź kreatywny i stwórz mema #zprzymruzeniemoka.

Trzeci konkurs jest najbardziej wymagający, choć pewnie wielu z was podobne rzeczy robiło już wielokrotnie. Zapraszamy was do stworzenia filmu, który pokazywałby to, co dzieje się na szlaku. Wierzymy, że wasze produkcje będą dobrymi materiałami promocyjnymi na przykład na przyszły rok. Tutaj również przyznamy trzy nagrody dla filmów, które najbardziej nam się spodobają.

Więcej szczegółów: Daj się ponieść i stwórz film.

Życzymy dobrej drogi, wspaniałych wrażeń i powodzenia w konkursowych zmaganiach. Do zobaczenia na szlaku.

Więcej informacji o tegorocznych uroczystościach jadwiżańskich można znaleźć w serwisie specjalnym na www.wroclaw.gosc.pl/Uroczystosci-jadwizanskie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL