Nowy numer 42/2019 Archiwum

Komunikacja miejska 1 i 2 listopada

Zwłaszcza w dniu Uroczystości Wszystkich Świętych przy cmentarzach, zwłaszcza tych większych, nie unikniemy utrudnień drogowych. Dlatego warto skorzystać z komunikacji miejskiej.

Każdego roku mierzymy się z podobnymi dylematami. Jeśli nie musimy jechać, lepiej zostawić własny samochód pod domem lub na którymś z parkingów park & ride i przesiąść się do pociągu, autobusu czy tramwaju. Na kolejnych stronach publikujemy świąteczne zmiany w komunikacji miejskiej 1 i 2 listopada. (Kliknij i zobacz rozkład jazdy w dniach 29-31 października)

1 listopada (czwartek):

Linia A

Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).

Linia N

Od 8.00 do 20.00 wszystkie kursy do pętli przy ulicy Litewskiej i z powrotem do Petrusewicza będą realizowane przez Cmentarz Kiełczowski.

Linia 118

Od 8.00 do 20.00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.

Linia 123

Od 9.00 do 18.00 będzie kursowała z częstotliwością co 15 minut wg specjalnego rozkładu.

Linia 145

Od 8.00 do 20.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od skrzyżowania alei Armii Krajowej i ulicy Bardzkiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do pętli na rondzie w Iwinach.

Linia 146

Od 8.00 do 20.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do pętli na rondzie
w Iwinach.

Zmiana statusu przystanku: 

Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.

Zmiany lokalizacji przystanków:

  • przystanek tramwajowy nr 10605 „Kleczkowska” w kierunku Osobowic zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Kleczkowską na przystanek autobusowy nr 10705;
  • przystanek autobusowy nr 23002 „most Osobowicki” zostanie przeniesiony na przystanek autobusowy nr 23102 (przystanek linii 129), natomiast tramwajowy pozostaje bez zmian;
  • autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Osobowickiego, na ulicy Osobowickiej będą zatrzymywały się tylko na przystanku przy Bramie Głównej Cmentarza Osobowickiego i przy moście Osobowickim.
  • Autobusy linii specjalnych kursujące w kierunku Mostu Milenijnego będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach w ciągu ulicy Osobowickiej;
  • na ul. Grabiszyńskiej autobusy jadące w kierunku centrum będą zatrzymywały się na dodatkowym przystanku „Grabiszyńska (cmentarz II)”, zlokalizowanym przy peronie tramwajowym na wysokości drugiej bramy Cmentarza Grabiszyńskiego.

Na następnej stronie trasy specjalnych linii tramwajowych.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL