Nowy numer 15/2020 Archiwum

Wybierz się na Klaretyńskie Dni Młodych

Rozpoczęły się zapisy na Klaretyńskie Dni Młodych. To może być wspaniały początek wakacji. Gośćmi wydarzenia, które odbędzie się od 21 do 23 czerwca w Krzydlinie Małej będą Jan Mela i Beata Polak. Muzycznie uświetnią je zespoły "Strona B" i "Boguchwała".

Klaretyńskie Dni Młodych
brakujeludzicmf

Klaretyńskie Dni Młodych (KDM) to ogólnopolskie spotkanie młodzieży, organizowane przez Zgromadzenie Misjonarzy Klaretynów.

Podczas czterech dni młodzi ludzie pogłębiają przede wszystkim swoją relację z Panem Bogiem, ale również z młodym Kościołem. Służą temu Eucharystia, modlitwa, spotkania ze specjalnymi gośćmi, koncerty, warsztaty. W tym roku kilkudniowe spotkanie odbędzie się już po raz szósty.

Zaproszenie do udziału jest skierowane do wszystkich, którzy nie boją się stawiać sobie trudnych pytań i poszukiwać na nie odpowiedzi, a także zaryzykować przemianę swojego życia. Warunkiem uczestnictwa jest wiek od 15 do 30 roku życia.

Hasło towarzyszące młodzieży w tym roku brzmi "Magnificat". Szczegóły i zapisy na www.kdm.klaretyni.pl.

Czytaj o poprzednich edycjach KDM:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama