Nowy numer 49/2020 Archiwum

Zrób pisanki z Dzielnymi Niewiastami

Na kolejnym spotkaniu Dzielnych Niewiast oprócz modlitwy możesz zająć się - do wyboru - finansami, wielkanocnymi ozdobami bądź strojem ("Niech zwycięży sukienka!" - głosi temat warsztatów).

Spotkanie odbędzie się w parafii NMP Matki Pocieszenia przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu 13 kwietnia, jednak na warsztaty należy się zapisać do 11 kwietnia.

Część warsztatowa rozpocznie się o 9.00 (rejestracja od 8.30). Część „dla ducha”, zaplanowana jest po przerwie obiadowej, od 14.00. Nie trzeba się na nią zapisywać. W programie: modlitwa uwielbienia, Msza św., konferencja pt. „Najpiękniejsza relacja. Wiara”, adoracja Najświętszego Sakramentu, dzielenie w grupach.

Panie będą miały do wyboru trzy warsztaty:
1. Warsztat „Finanse wg Bożych zasad” – część 1.
2. Warsztat stylizacyjny „Niech zwycięży sukienka!”
3. Warsztat florystyczny „Wielkanocne cuda i cudeńka”


Warsztat poświęcony finansom poprowadzi poprowadzi Aneta Wojtasiewicz, absolwentka Politechniki Wrocławskiej (Wydział Podstawowych Problemów Techniki) oraz studiów podyplomowych MBA na Politechnice Warszawskiej. Ma doświadczenie w marketingu usług finansowych. Ukończyła kurs ”Biblia o Finansach”. Związana ze wspólnotą odnowy wiary w Duchu Świętym „Michael”.

Warsztat stylizacyjny „Niech zwycięży sukienka!” poprowadzi Marzena Jagielska, stylistka, doradca ds. dress codu, mówca motywacyjny, felietonistka, pasjonatka mody, żona i mama dwóch synów. Od dwóch lat prowadzi warsztaty stylizacyjne i rozwoju osobowego m.in. w ramach Dzielnych Niewiast. Mówi o sobie: „Zależy mi, aby Kościół był pełen pięknych i świadomych siebie kobiet”.

Warsztat florystyczny „Wielkanocne cuda i cudeńka” poprowadzi Marzena Sala, żona i mama dorosłego syna, z zamiłowania florystka (po kursie florystycznym pierwszego stopnia), z powołania zakrystianka, liderka grupy modlitewnej „Matki w Modlitwie” oraz wspólnoty Odnowy wiary w Duchu Świętym, mocno zakorzeniona w duchowości ignacjańskiej.

Szczegółowe informacje i formularz do zapisów na stronie Dzielnych Niewiast.

Zobacz także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama