Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pomódl się śpiewami z Taizé (transmisja)

Już dziś, tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca, w kościele pw. NMP na Piasku odbędzie się modlitwa śpiewami z Taizé. Przygotowujemy dla naszych czytelników wideotransmisję. Początek ok. 19.15.

Dzisiejsza modlitwa poprzedza kilkunastodniową wizytę braci z Taizé w archidiecezji wrocławskiej. Już jutro rozpoczynają ostatni etap swojej podróży po Polsce, która związana jest przede wszystkim z realizowanym "Projektem: Gościnność" (czytaj więcej w artykule: Bracia z Taizé zapraszają do udziału w projekcie "Gościnność").

W stolicy Dolnego Śląska i okolicach jest jeszcze jedno zadanie. W związku z organizacją Europejskiego Spotkania Młodych bracia chcą zaprosić wszystkich chętnych do pomocy w jego przygotowaniu. Szczegółowy harmonogram ich wizyt w parafiach poszczególnych dekanatów można znaleźć w artykule: Przygotowania do Europejskiego Spotkania Młodych na start.

Dzisiejsza modlitwa na Piasku (początek po Mszy św. o 18.30, czyli ok. 19.15 w kaplicy zimowej) jest dobrą okazją, by polecać Bogu najbliższy czas rekrutacji wolontariuszy oraz całe przygotowania do ESM we Wrocławiu.

Na czym polega projekt gościnność? Zobacz film:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama