Nowy numer 43/2020 Archiwum

Kinowy pokaz specjalny filmu "Przypływ wiary"

Tym razem w ramach naszego cyklu "Do kina z Gościem" zapraszamy na film "Przypływ wiary" do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Bilety dla wszystkich za 11 złotych!

Przypływ wiary | Zwiastun [#1] | 2019
ImperialCinePix

Podczas ostatniego spotkania cyklu "Do kina z Gościem" prezentowaliśmy film "Miłość i Miłosierdzie". Obejrzała go rekordowa liczba osób. Więcej przeczytaj w artykule: "Rekordowa frekwencja na filmie Miłość i Miłosierdzie".

Kolejny film, który chcemy zaproponować czytelnikom "Gościa" to "Przypływ wiary". Opowiada z pozoru nieprawdopodobną, lecz prawdziwa historię matczynej miłości, która pokonała niewyobrażalne przeszkody.

Gdy adoptowany syn Joyce Smith, John, wpada do lodowatej wody na zamarzniętym jeziorze w Missouri, wszystko wydaje się stracone. John leży bez życia w szpitalu, ale Joyce nie poddaje się. Jej niezachwiana wiara porywa wszystkich dookoła do modlitwy za uzdrowienie Johna, mimo iż nauka jest bezsilna, a lekarze nie dają mu żadnych szans.

Przedpremierowy pokaz specjalny rozpocznie się 11 kwietnia (czwartek) o godzinie 20 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Dla wszystkich bilety w cenie 11 złotych po podaniu przy kasie hasła: "Gość Niedzielny".

Uwaga, tańsze bilety są dostępne jedynie w kasach kina w galerii Pasaż Grunwaldzki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama