Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Jubileusz 30i40/70 - konkurs dla czytelników rozstrzygnięty. Dziękujemy za udział

W Starym Klasztorze we Wrocławiu 31 maja o 20.00 odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu "Czterdziestu synów i trzydziestu wnuków jeżdżących na siedemdziesięciu oślętach" świętującego 20. rocznicę istnienia. Dla czytelników mamy trzy podwójne wejściówki.

Koncert będzie składał się z dwóch części: w pierwszej zespół wystąpi w oryginalnym składzie, w jakim grał od pierwszego występu przez 18 lat (Artur Bednarski, Marek Bryłka, Łukasz Damurski, Marcin Oleksy, Andrzej Ruszczak, Robert Ruszczak); w drugiej zagra w obecnym składzie – z Jarkiem Korzonkiem (znany i ceniony wrocławski perkusista młodego pokolenia) i Jackiem Ryszewskim (bas, legenda muzyki folk). Można się spodziewać niespodzianek.

Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu.

„40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach” to zespół grający muzykę o zabarwieniu folkowym z elementami muzyki etnicznej, akustycznego reggae i innych mniej lub bardziej zidentyfikowanych brzmień. Autorskie teksty mówią o życiu, wierze i poszukaniu sensu.

Przez 20 lat aktywnej działalności zespól zagrał kilkaset koncertów zarówno w Polsce, jak i za granicą m.in. na Song Of Songs Festival (Toruń), Targach Muzyki Chrześcijan (Kraków), Festiwalu Muzyki Dobrej (Warszawa), Festival de Paques (Chartres, Francja), Festiwalu Stróżów Poranka (Chorzów, Wilno), Festiwalu MOC DOBRA (2017, Warszawa – nagroda Muzycznych Darów), mini trasy koncertowe po Bułgarii i Białorusi oraz koncerty w domach dziecka, ośrodkach szkolno-wychowawczych, schroniskach dla bezdomnych oraz w ośrodkach odwykowych, więzieniach i na dworcach kolejowych.

Dyskografia:
2001 r. – CD/MC „Gdzie jesteś?”, Dom Wydawniczy Rafael (Tuba Dei - debiut płytowy roku – nominacja); 2003 r. – CD „Jest takie miejsce”, Dom Wydawniczy Rafael; 2005 r. – CD „Nowa rzeczywistość”, Dom Wydawniczy Rafael; 2006 r. – CD „Koncertowo”, Dom Wydawniczy Rarael; 2009 r. – CD „Głowa na pół” Culturarte; 2016 r. – CD „Pozor” SPDA Wawrzyny.

Wejściówki wygrają trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą na pytanie: Z jakiej biblijnej księgi wywodzi się nazwa zespołu? (odpowiedź znajdziesz między innymi TUTAJ).

Prosimy o nadesłanie odpowiedzi drogą mailową na adres wroclaw@gosc.pl ze słowem „konkurs” w temacie wiadomości.

Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie:

"Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki".

Pełny tekst Regulaminu dostępny jest na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy