Nowy numer 39/2022 Archiwum

Konkurs! Wygraj komiks o płk. Jerzym Woźniaku pt. "Wyrok"

Mamy do rozdania jeszcze ciepłe egzemplarze najnowszego komiksu Juliusza Woźnego i Martina Ventera pt. "Wyrok". To prawdziwa historia wielkiego Polaka i Dolnoślązaka, walczącego z dwoma wrogami: nazistowskimi Niemcami i sowiecką Rosją.

Płk. Jerzy Woźniak to postać niezwykle zasłużona dla Dolnego Śląska, ale również dla kraju. Żołnierz Armii Krajowej, Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość". Aresztowany po wojnie w 1947 roku przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego został skazany na karę śmierci. Nie podjął współpracy z komunistami mimo najstraszniejszego wymiaru kary. Ostatecznie wyszedł na wolność w 1956 roku.

Komiks został wydany przez Centrum Historii Zajezdnia. Więcej o nim przeczytasz tutaj:

A my dla czytelników "Gościa Wrocławskiego" przygotowaliśmy trzy egzemplarze komiksu o polskim bohaterze ze specjalną dedykacją od autora. Oprócz tego każdy zwycięzca otrzyma dodatkowo także pakiet promocyjnych wejściówek do Multikina na film "Piłsudski" oraz "Legiony".  

Komiksy i wejściówki prześlemy na adres trzech osób, które nadeślą poprawną odpowiedź na pytanie: czym zajmował się po II wojnie światowej we Wrocławiu Jerzy Woźniak? Wygrywa trzeci, piąty i dziesiąty mail, który przyjedzie na adres wroclaw@gosc.pl w temacie: „konkurs komiks”.

Prosimy, by treści wiadomości podać dane do wysyłki, czyli adresata i adres. Na odpowiedzi czekamy do soboty 21 września do godziny 12 w południe. 

UWAGA! Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenie:

"Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki".

Pełny tekst regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

 


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy