Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Seans filmu "Tajemnica Ojca Pio"

Kto jeszcze nie zdążył obejrzeć niezwykłego filmu o świętym kapucynie ze stygmatami - ma jeszcze okazję we Wrocławiu w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Film "Tajemnica Ojca Pio" podczas pierwszego pokazu specjalnego "Do kina z Gościem" wypełnił salę kinową dosłownie do ostatniego miejsca. Przeczytaj:

"Dokument Jose Marii Zavalo skupia się przede wszystkim na przedstawieniu trudnej drogi, jaka doprowadziła go do świętości. Nie było to zresztą udziałem tylko o. Pio, bo jak wiemy z historii, byli również święci, których nie ominęły więzienia Inkwizycji. Co prawda o. Pio do lochu nie trafił, bo to już nie te czasy, ale trudno zliczyć przeszkody, pomówienia, fałszywe oskarżenia płynące z różnych stron, w tym ludzi Kościoła, z jakimi musiał się mierzyć" - pisze dziennikarz "Gościa" z działu "Kultura", Edward Kabiesz.

Zapraszamy na film o św. o. Pio do Multikina Pasaż Grunwaldzki 4 października o godzinie 17.30. Bilety w cenie 12 złotych.

Przeczytaj także: 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama