Reklama

  Nowy numer 11/2023 Archiwum

Stwórz mema #zprzymruzeniemoka i wygraj nagrody

Zdążyliśmy się przekonać, że pielgrzymi mają nieogarnione pokłady fantazji, dlatego chcemy was zaprosić kolejny raz do pielgrzymkowej zabawy. Zapewne wielu z was będzie robić podczas sobotniej pielgrzymki zdjęcia. Wśród nich znajdą się też takie, które po drobnych przeróbkach zyskają nowe przesłanie...

Zabawa jest bardzo prosta. Podobnie jak w ubiegłym roku, zależy nam na tym, by uruchomić potencjał pielgrzymów, którzy na podstawie swoich własnych zdjęć będą potrafili stworzyć coś, co będzie miało zupełnie nowe przesłanie. Wierzymy, że z przesłanych przez was memów znów powstanie galeria, którą opublikujemy na stronie wroclaw.gosc.pl. Redakcyjnie wybierzemy najlepsze i prześlemy nagrody.

Oto warunki jakie trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przygotuj mema ze zrobionego przez siebie na tegorocznej pielgrzymce trzebnickiej zdjęcia.

2. Przyślij nam mailem przerobione zdjęcie. W tytule wpisz "Mem pielgrzymkowy 2019", w treści - swoje imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w konkursie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w nim udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu przez opiekuna prawnego.

3. Jeśli masz konto na Facebooku lub Twitterze, polub nasz profil (TUTAJ lub TUTAJ). Zapraszamy też na nasze konto na Instagrama (goscwroclawski).

4. Nagrody - niespodzianki od „Gościa Niedzielnego" - otrzymają 3 osoby, których memy spodobają się nam najbardziej. Będą je oceniać redaktorzy wrocławskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" - Agata Combik, Karol Białkowski i Maciej Rajfur.

Na maile z memami czekamy do poniedziałku 14 października do 21.00 (galeria zostanie opublikowana wcześniej i będzie uzupełniana o kolejne nadesłane prace).

 • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w konkursie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręczni podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

  Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w konkursie "Mem pielgrzymkowy". W przypadku wygrania nagrody, wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule informującym czytelników o rozstrzygnięciach konkursowych.
   
 • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
  1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
  2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcie (grafikę), do której posiadam pełnię praw autorskich, a treść zdjęcia nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Weź udział w naszych pozostałych konkursach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy