Nowy numer 5/2023 Archiwum

Czekamy na wasze filmy z pielgrzymki trzebnickiej

Mamy dla was kolejną kreatywną propozycję. Któż nie nagrał nigdy w życiu jakiegoś filmiku swoim telefonem komórkowym. Teraz macie kolejną okazję - sobotnią pielgrzymkę trzebnicką. Nagrywajcie, montujcie, przesyłajcie. Zestawy nagród "Gościa" czekają na odważnych.

Dlaczego warto?
Gosc Wroclawski

Autorką powyższego filmu pt. "Dlaczego warto?" jest Karolina Marcinek, która jako jedyna w ubiegłym roku wysłała nam swoją propozycję.

Zadanie, które stawiamy przed wami nie jest łatwe, ale na pewno warto spróbować swoich sił. Być może wasze produkcje, po drobnej obróbce i montażu staną się hitami wśród znajomych? Chcielibyśmy was poprosić byście podzielili swoimi dziełami (lub mniejszymi dziełkami) z nami i czytelnikami "Gościa Wrocławskiego".

Przypomnijmy. Pielgrzymka wyrusza z katedry wrocławskiej w sobotę 12 października o 6.00, a jej zakończenie nastąpi po Mszy św. o 16.30 przy ołtarzu polowym obok bazyliki trzebnickiej.

Oto warunki jakie trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przygotuj film z pieszej pielgrzymki trzebnickiej do grobu św. Jadwigi, która odbędzie się 12 października 2019 r.

2. Przyślij nam mailem film (może być za pomocą e-dysku lub strony www.wetransfer.com). W tytule wpisz "Pielgrzymka na ekranie 2019", w treści - swoje imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w konkursie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w nim udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu przez opiekuna prawnego.

3. Jeśli masz konto na Facebooku lub Twitterze, polub nasz profil (TUTAJ lub TUTAJ). Zapraszamy też na nasze konto na Instagrama.

4. Nagrody - niespodzianki od „Gościa Niedzielnego" - otrzymają 3 osoby, których filmiki spodobają się nam najbardziej. Będą je oceniać redaktorzy wrocławskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" - Agata Combik, Karol Białkowski i Maciej Rajfur.

Na maile z memami czekamy do niedzieli 20 października do 21.00 (filmy będziemy publikować na stronie wroclaw.gosc.pl bez oczekiwania na wszystkie propozycje. Informacja będzie uzupełniana, gdy będą do nas docierać kolejne materiały).

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w konkursie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręczni podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w konkursie "Pielgrzymka do św. Jadwigi 2019". W przypadku wygrania nagrody, wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule informującym czytelników o rozstrzygnięciach konkursowych.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
    1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
    2. Oświadczam, że przesyłam film, do którego posiadam pełnię praw autorskich, a treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Weź udział w naszych pozostałych konkursach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy