Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Konkursy "Gościa" związane z #pielgrzymkatrzebnicka

W związku z pielgrzymką do grobu św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy przygotowaliśmy dla Was wiele nagród. W sumie do zagospodarowania jest kilkadziesiąt zestawów. Wszystkie do wygrania w trzech konkursach. Dwa już trwają.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Udział w konkursie (konkursach) i nasze upominki mają być tylko pewnym dodatkiem do wspaniałej przygody duchowej i spotkania z drugim człowiekiem. Klikając w linki poniżej, możecie się dowiedzieć więcej o naszych propozycjach.

Pierwszy konkurs przeprowadzimy wzorem lat ubiegłych. Na naszej stronie opublikowaliśmy wiele zdjęć, na których będziecie się mogli odnaleźć. Jeśli zrobicie to odpowiednio szybko (oraz sprytnie) i wyślecie nam e-mailem swoje zgłoszenie, macie szansę na wygranie jednego z 30 zestawów "gościowych". Na maile czekamy od 13 października od 12.00 (wcześniejsze nie będą brane pod uwagę).

Więcej szczegółów: Znajdź się na zdjęciach i... wygrywaj nagrody.

Drugi konkurs dotyczy stworzenia pielgrzymkowego mema. Liczymy na waszą kreatywność. Mem nie musi być śmieszny. Może też mieć głębsze przesłanie. Wierzymy, że pomysłów wam nie braknie. Nagrody otrzymają trzy osoby, których dzieła najbardziej się nam (redakcyjnie) spodobają.

Więcej szczegółów: Stwórz mema #zprzymruzeniemoka i wygraj nagrody.

Trzeci konkurs jest najbardziej wymagający, choć pewnie wielu z was podobne rzeczy robiło już wielokrotnie. Zapraszamy was do stworzenia filmu, który pokazywałby to, co dzieje się na szlaku. Wierzymy, że wasze produkcje będą dobrymi materiałami promocyjnymi na przykład na przyszły rok. Tutaj również przyznamy trzy nagrody dla filmów, które najbardziej nam się spodobają.

Więcej szczegółów: Czekamy na wasze filmy z pielgrzymki trzebnickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy