Nowy numer 2/2021 Archiwum

Spotkania dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić biznes w duchu wiary

Rozpoczyna się nowy program tegorocznych spotkań w Duszpasterstwie Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent". We Wrocławiu start już 29 stycznia.

W tym roku przedsiębiorcy i pracodawcy będą zbierać się pod hasłem przewodnim: "Przedsiębiorca 2020. Zostać liderem, pozostać sługą".

- Zapraszamy liderów biznesu na comiesięczne spotkania, by w duchu wiary kształtować w sobie postawę przywództwa służebnego. Inspiracją programu jest duchowość jezuicka, św. Ignacy Loyola oraz papież Franciszek. W oparciu o tę duchowość będziemy pracować nad swoimi postawami. Spotkania stworzą okazję do osobistej refleksji, konkretnych postanowień - zaprasza ks. Grzegorz Piątek SCJ, od 18 lat zaangażowany w Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent".

We Wrocławiu pierwsze spotkanie odbędzie się 29 stycznia o godzinie 18. Rozpocznie się Mszą świętą w kaplicy Domu Notre Dame na Ostrowie Tumskim (ul. świętego Marcina 12). Po wspólnej modlitwie nastąpi krótki poczęstunek, wykład i dyskusja.

Obecnie "Talent" funkcjonuje w prawie 30 polskich miastach - od Białegostoku przez Elbląg, Łódź, Kielce, Kraków po Wrocław i Zieloną Górę. Uczestnicy spotykają się raz w miesiącu i formują się według konkretnie ustalonego programu duszpasterskiego na dany rok.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama