Nowy numer 48/2020 Archiwum

Niedziela Młodych odwołana, ale młodzież modli się za młodzież

Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo, dlatego należy zachowywać szczególną ostrożność. Abp Józef Kupny odwołał Niedzielę Młodych, czyli spotkanie młodzieży na Ostrowie Tumskim organizowane w Niedzielę Palmową.

To nie znaczy jednak, że musi tracić na całej sytuacji duchowość. Chrześcijanie mobilizują się na modlitwie w domach i łączą się ze sobą duchowo.

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży podjęło codzienną modlitwę o godz. 21 w intencji tegorocznych maturzystów i wszystkich młodych. Niestety, z powodu pandemii nie obyła się Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę zaplanowana na 13 marca.

Ale już teraz DDM zaprasza 3 maja na godz. 18 do kościoła Najświętszego Imienia Jezus we Wrocławiu na Eucharystię za maturzystów. 

W ostatnich godzinach metropolita wrocławski odwołał wydarzenie, które organizował co roku na Ostrowie Tumskim. Zapraszał i gościł zawsze serdecznie młodych z całej archidiecezji podczas Niedzieli Palmowej. 

A my zapraszamy na transmisję on-line ze Mszy św. w bazylice trzebnickiej przy nowo odnalezionych szczątkach św. Jadwigi w niedzielę o godz. 12.30. Czytaj więcej: 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama