Nowy numer 21/2020 Archiwum

Sezon inny niż dotychczasowe

Tegoroczne turystyczne plany w wielu przypadkach runęły jak domki z kart. Nie dotyczy to tylko tych, którzy z wakacyjnych ofert chcieliby skorzystać, ale również tych, którzy je przygotowują i realizują.

Niepewność – to poczucie towarzyszy nam już od kilku tygodni. Marek Ciechanowski, prezes Dolnośląskiej Izby Turystyki, podkreśla, że branża turystyczna ponosi największe konsekwencje obostrzeń związanych z pandemią. Ją pierwszą dotknęły ograniczenia i ostatnia wróci do normalności. Zaznacza, że wśród właścicieli biur podróży panuje przekonanie, że sytuacja ustabilizuje się dopiero za kilka miesięcy. – Ten sezon jest na przetrwanie – mówi.

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama