Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Wkrótce pokazy filmu o Edycie Stein

Towarzystwo im. Edyty Stein zaprasza na pokazy filmu dokumentalnego o Edycie Stein "Tutaj po raz pierwszy ujrzałam góry" w reżyserii Bogusławy Stanowskiej-Cichoń. Obowiązują zapisy.

Pokazy odbędą się 15 lutego o 11.00 oraz 20 lutego o 11.00 w Domu Edyty Stein przy ul. Nowowiejskiej 38 we Wrocławiu. Zapisy: biuro@edytastein.org.pl

- Istnieje możliwość realizacji pokazu dla grup zorganizowanych; jesteśmy także otwarci na zorganizowanie projekcji poza Domem Edyty Stein, w ośrodkach, placówkach – mówi Anna Siemieniec. Chętni proszeni są o kontakt: biuro@edytastein.org.pl, Tel.: (+48) 71 372 09 77.

Film to owoc współpracy Domu Edyty Stein z Ośrodkiem „Pamięć i Przyszłość” oraz Urzędem Miasta Duszniki-Zdrój. Przypomina miejsca związane z życiem świętej wrocławianki, zwracając uwagę na szczegóły dotyczące jej codzienności, na które może nie zawsze zwracamy uwagę, poznając patronkę Europy: wizyty w cukierni czy zamiłowanie do górskich wędrówek. W filmie nie brak scen z Wrocławia (m.in. Ostrowa Tumskiego, okolic rynku, domu Steinów) oraz pięknych ujęć z Dusznik-Zdroju.

Więcej TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy