Nowy numer 21/2023 Archiwum

Rodzina potrzebuje umocnienia

Służba Odnowy Rodzinom organizuje kolejny raz charyzmatyczne rekolekcje dla rodzin. - Poddajemy się działaniu Ducha Świętego, który chce uzdrawiać i przemieniać nasze małżeństwa - mówią organizatorzy.

W tamtym roku spotkali się w Licheniu, gdzie było ponad 100 rodzin. Tym razem 4-7 maja rekolekcje odbędą się na Górze św. Anny pod hasłem: "Żyli długo i szczęśliwie... - to jest możliwe!". 

- Te 4 dni rekolekcji to nie będzie bajka, ale realny czas z Panem Bogiem, współmałżonkiem oraz innymi małżeństwami. Nie ważne, jaki macie staż, w jakim momencie jesteście, bądźcie z nami i poznajcie receptę na długie i trwałe małżeństwo - zachęcają Katarzyna i Tomasz Węgrzynowie ze Służby Odnowy Rodzin. Koordynują Ruch Rodzin w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Należą także do Rady Pastoralnej Odnowy w Duchu Świętym we Wrocławiu. 

Dzieci od 3 lat będą miały zapewnioną opiekę, w trakcie której przeżywać będą własne rekolekcje. Dzieci urodzone w latach 2023, 2022, 2021 przebywają wyłącznie pod opieką rodziców i są zwolnione z opłat.

- Poddajemy się działaniu Ducha Świętego, który chce uzdrawiać i przemieniać nasze małżeństwa. Rekolekcje mają charakter charyzmatyczny. Przyjedźcie i przyjmijcie dary przygotowane dla was przez Pana Boga - dodają Węgrzynowie.

Więcej informacji oraz zapisy znajdują się TUTAJ.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast