Nowy numer 38/2023 Archiwum

Tak kroczymy za Chrystusem w archidiecezji wrocławskiej

Dziś uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa oraz związane z nią procesje Bożego Ciała. Zachęcamy, byście przesłali do nas zdjęcia udekorowanych ołtarzy, kwietnych dywanów, a nawet całych procesji. Opublikujemy je w specjalnej galerii na naszej stronie.

Oto nadesłane fotorelacje:

Procesje:

Kwietne dywany:

Chcecie się włączyć w naszą akcję? Zdjęcia prosimy wysyłać mailem na adres: wroclaw@gosc.pl. W tytule maila wpisujemy: "Boże Ciało 2023". Prosimy o podanie:

  • imienia i nazwiska autora zdjęć,
  • wezwania parafii/kościoła i miejscowości, gdzie odbywa się procesja,
  • zgody na opublikowanie danych osobowych autora zdjęć i maila. Należy umieścić uzupełnioną deklarację:

    Wyrażam świadomie i dobrowolnie zgodę na publikację danych osobowych  ....imię i nazwisko...., w celu podania autora fotografii do wirtualnej galerii zdjęć umieszczonej na stronach "Gościa Niedzielnego" (Instytut Gość Media).

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody w celu publikacji galerii zdjęć z uroczystości. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

UWAGA! Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację personaliów autora w podpisie pod fotografią. Jeśli woleliby Państwo zostać anonimowi, proszę to napisać w treści maila.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast